Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 19:01:04

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Glosowanie Czlonkowskie w celu zmian Statutu - Rada Oficerów  (Przeczytany 27596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aurelius

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 685
Odp: Glosowanie Czlonkowskie w celu zmian Statutu - Rada Oficerów
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Kwietnia 2012, 21:50:18 »
Jestem "Za" pod warunkiem uznania mnie za "generała w stanie spoczynku" :) Żartowałem oczywiście :) (co do tego generała)

Miś

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 131
Odp: Glosowanie Czlonkowskie w celu zmian Statutu - Rada Oficerów
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Kwietnia 2012, 22:08:53 »
Za.


Gajusz

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 346
  • Verba volant, scripta manet. Oby...
Odp: Glosowanie Czlonkowskie w celu zmian Statutu - Rada Oficerów
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Kwietnia 2012, 23:41:17 »
Oczywiście jestem również Za (ale cichutko dodam, że mnie także te oficery gryzą po kostkach...)

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 648
Odp: Glosowanie Czlonkowskie w celu zmian Statutu - Rada Oficerów
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Kwietnia 2012, 00:03:32 »
Jestem "Za" pod warunkiem uznania mnie za "generała w stanie spoczynku" :) Żartowałem oczywiście :) (co do tego generała)

Najwazniejsze ze nie zartowales odnosnie oddanego glosu... ;)
Co do kwestii "generala" mozemy naturalnie w trakcie dalszej dyskusji nad zmianami statutowymi rozwazyc mozliwosc bardziej subtelnego zroznicowania "stopni oficerskich"...  8)
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 648
Odp: Glosowanie Czlonkowskie w celu zmian Statutu - Rada Oficerów
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Kwietnia 2012, 00:16:14 »
Drodzy Koledzy :)

w zarzadzonej przeze mnie zasadniczej turze aktualnego Glosowania Czlonkowskiego (ktorej przewidziany przedzial czasowy wlasnie uplynal) nie uzaskalismy niestety frekwencji 50% uprawnionych do glosowania koniecznej dla jego zakonczenia juz w chwili obecnej: oddano jak dotad 29 glosow w miejsce oczekiwanych przynajmniej 32. W zwiazku z tym w mysl postanowien Art. 6c STatutu TPZN przedluzam czas Glosowania o kolejne 24 godziny - i oglaszam jego ostateczne zamkniecie o godzinie 24:00 czasu Forum w sobote 14.04.2012 (polnoc z soboty na niedziele ;)).

Wg. stanu rzeczy w chwili obecnej zarysowuje sie przewaga w strone przyjecia wniosku o zmiane Statutu: mamy aktualnie tylko jeden glos przeciwny danej zmianie, za to 28 glosow za - w czym jednoglosne poparcie Triumwiratu TPZN. W zwiazku z tym ostatnim punktem stwierdzic nalezy, ze wniosek bedzie mogl zostac przyjety nawet jesliby ilosc glosow w momencie ostatecznego zakonczenia Glosowania wciaz jeszcze nie osiagela pulapu 50% uprawnionych.

Pozdrawiam bardzo serdecznie!


Marek
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

mirek-1973

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 356
Odp: Glosowanie Czlonkowskie w celu zmian Statutu - Rada Oficerów
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Kwietnia 2012, 11:30:02 »
Jestem za .

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 648
Odp: Glosowanie Czlonkowskie w celu zmian Statutu - Rada Oficerów
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Kwietnia 2012, 00:29:37 »
Witajcie :)

Glosowanie Czlonkowskie w sprawie zmiany Art. 5 Statutu TPZN z wniosku Prezesa TPZN, Macka - "nabializm" oglaszam niniejszym po przeprowadzeniu przedluzonej tury za zamkniete. Oddano lacznie 30 glosow, z czego 29 glosow ZA i jeden glos PRZECIW. Frekwencja bioracych udzial w Glosowaniu wyniosla wprawdzie tylko 47,62% i co za tym idzie nie osiagnela przewidzianego Art. 6c minimalnego pulapu 50% - wniosek jednak zostaje przyjety, poniewaz uzyskal wiekszosc glosow w glosowaniu jawnym tury przedluzonej - przy jednoglosnym poparciu wszystkich czlonkow urzedujacego Triumwiratu. Zgodnie z postanowieniami Art. 6c Statutu TPZN wniosek tak przeglosowany zostaje przyjety bez wzgledu na frekwencje bioracych udzial w Glosowaniu.

Oglaszam w zwiazku z tym uchwalenie zmiany w Art. 5 Statutu TPZN zgodnie z wnioskiem Kol. nabializm - Prezesa TPZN, uzyskujacej waznosc od dnia dzisiejszego, 15.04.2012.

Z pewnoscia Kol. Prezes oglosi w niedlugim czasie propozycje personalne dotyczace obsadzenia stanowisk w Radzie Oficerów. Ja ze swojej strony za chwile wprowadze poprawki do oficjalnej wersji Statutu dostepnej online :)


Pozdrawiam serdecznie!



Marek


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2012, 00:36:57 wysłana przez harpsycho »
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku


Ten wątek jest zamknięty. Skontaktuj się z administratorem w celu odblokowania.
 

R E K L A M A
aukcja monet