Aktualności:

  • 19 Marca 2024, 11:47:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: "Mój Katalog Monet"  (Przeczytany 27987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

swist@k87

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: "Mój Katalog Monet"
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Stycznia 2013, 04:22:58 »
 Program kupilem na aukcji allegro prosto od autora. Pisalem do nie kilka razy by mi pomogl z ta usterka ale nie odpowiada, co jest troche dziwne bo caly czas sprzedaje ten program na allegro. Program tez mi odpowiada ale chcialbym korzystac z pelni jego mozliwosci za ktore jakby nie patrzyl zaplacilem.

Vincent

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: "Mój Katalog Monet"
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Stycznia 2013, 10:46:38 »
Hmmm... Dziwne. Ja dokładnie w ten sam sposób go kupiłem kilka lat temu i nie miałem problemów. Działał od początku. Nie pamiętam już czy kontaktowałem się z autorem czy nie ale raczej nie. Jak podaje numer telefonu to może warto zadzwonić?

swist@k87

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: "Mój Katalog Monet"
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Stycznia 2013, 13:40:31 »
Swój program kupiłem latem zeszłego roku ale dopiero teraz zainteresowałem się drukowaniem kart przez to nie mam z nim już żadnego kontaktu. Pozostaje mi tylko pisać na pocztę lub przez allegro ale on ciągle milczy..

swist@k87

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: "Mój Katalog Monet"
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Stycznia 2013, 17:36:25 »
A Kolego Vincent czy kliknięciu "drukuj" jesteś łączony z jakąś stroną www czy pojawia się okno drukarki??

swist@k87

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 486

Vincent

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: "Mój Katalog Monet"
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Stycznia 2013, 08:39:46 »
Otwiera się okno przeglądarki wraz z podglądem wydruku ale jednocześnie okno drukowania

swist@k87

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: "Mój Katalog Monet"
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Lutego 2013, 12:03:57 »
Zadziwiające 8)
Pobrałem wersje demo programu MkM z aktualnej aukcji na allegro i o dziwo drukowanie działa. Dlaczego nie działa w moim programie kupionym wcześniej nie wiem :-\
Spróbuje skontaktować się z twórca programu..

swist@k87

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: "Mój Katalog Monet"
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Lutego 2013, 12:54:45 »
Twórca programu niestety mi nie pomógł. Jak już pisałem wersja demo ładnie drukowała, natomiast pełna nowa wersja która dostałem od autora już nie.
Zacząłem jednak metodą prób i błędów. Dotychczas miałem domyślnie ustawioną przeglądarkę Google chrome i gdy dochodziło do drukowania wyskakiwał błąd. Zmieniłem przeglądarkę na Internet Explorer, w ustawieniach Bezpieczeństwo wyłączyłem filtr SmartScreen oraz włączyłem filtrowanie ActiveX
Teraz drukuje bez problemu 8)
Mam nadzieję że moje wskazówki przydadzą się innym użytkownikom tego programu które mają podobny problem
Pozdrawiam

robsonk

  • Członkowie TPZN
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: "Mój Katalog Monet"
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Grudnia 2013, 10:59:22 »
Witam,
 właśnie przetestowałem swoją wersję programu i strona wydruku pojawia się bez problemu. Używam przeglądarki firefoxa i systemu windows xp professional. Dotychczas nie miałem problemu z tym programem i mam nadzieję, że tak już zostanie.

 

R E K L A M A
aukcja monet