Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 29 Marca 2024, 11:39:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Katalogi  (Przeczytany 3143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damian1717

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 67
Katalogi
« dnia: 10 Marca 2013, 22:11:28 »
Wiem, że to może głupie pytanie :) Ale w jaki sposób można załatwić sobie papierowe katalogi domów aukcyjnych np. Kunker, Teutoburger Munzauktion & Eden itp? Wystarczy raz coś kupić i będzie się je dostawało cały czas?
Pozdrawiam

qcho

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 806
  • Legitymacja: TPZN nr 068
  • Zainteresowania: Naśladownictwa i imitacje trojaków
Odp: Katalogi
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marca 2013, 10:26:07 »
Pytanie wcale nie głupie.:)

Jeśli dany dom aukcyjny Cie nie zna to jedyny sposób na otrzymanie katalogu papierowego to po prostu zamówienie.
Większość domów aukcyjnych ma formularz do zamawiania katalogów, ale niestety większość również pobiera opłatę.

Jeśli zalicytujesz coś i wygrasz to generalna zasada jest taka, że przy następnej aukcji otrzymujesz katalog za darmo.
Ale tylko raz - jeśli na następnej nic nie wygrasz to "promocja" się kończy.

Jeśli sprzedajesz coś na aukcji to również otrzymujesz katalog.

Jeśli jesteś dobrze znany to niektóre domy aukcyjne wysyłają katalogi bez względu na ostatnie sukcesy na ich aukcjach.
jarek

gumer

  • Gość
Odp: Katalogi
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marca 2013, 13:28:04 »

Jeśli zalicytujesz coś i wygrasz to generalna zasada jest taka, że przy następnej aukcji otrzymujesz katalog za darmo.
Ale tylko raz - jeśli na następnej nic nie wygrasz to "promocja" się kończy.


Nie do końca prawda. Raz wygrałem jakąś blaszkę na Teutoburger Munzauktion i już więcej nie licytując u nich, dostałem trzy katalogi pod rząd, z kolejnych aukcji.

qcho

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 806
  • Legitymacja: TPZN nr 068
  • Zainteresowania: Naśladownictwa i imitacje trojaków
Odp: Katalogi
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marca 2013, 13:35:24 »

Jeśli zalicytujesz coś i wygrasz to generalna zasada jest taka, że przy następnej aukcji otrzymujesz katalog za darmo.
Ale tylko raz - jeśli na następnej nic nie wygrasz to "promocja" się kończy.


Nie do końca prawda. Raz wygrałem jakąś blaszkę na Teutoburger Munzauktion i już więcej nie licytując u nich, dostałem trzy katalogi pod rząd, z kolejnych aukcji.

Przecież napisałem - że generalna zasada jest taka, że katalog przysyłają raz. Mogą zdarzyć się wyjątki - to zależy od domu aukcyjnego.
jarek

 

R E K L A M A
aukcja monet