Aktualności: Kalendarz TPZN na rok 2020 - głosowanie. LINK

• 07 Grudzień 2019, 15:04:34

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: 6 argumentow przemawiajacych za stosownoscia wyboru aktualnego papieza  (Przeczytany 10918 razy)

Julek C

• Gaduła
Odp: 6 argumentow przemawiajacych za stosownoscia wyboru aktualnego papieza
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Marzec 2013, 16:32:49 »
...taak - ten wierszyk jest prawie tak dobry, jak pytanie: cztery trefle? ? ? ? ? ? ?  8)

Jeszcze lepsze jest cztrey bez atu . Łamie morale przeciwnika i  w konsekwencji musi się zakończyć szlemikiem , albo wpadką  , o szlemie nie wsponę . Ja grałem we wszytkie tutaj wymienione gierki  i z każdej coś tam wyniosłem . Z  tenisa  - niezłą kondycję , z bilarda świadomośc , że można na powżnie grać tylko do 5 kolejki , z brydża - fajne towarzystwo na wiele lat , a z tysiąca nie pomniu . Tylko nigdy nie byłem na wyścigach konnych , ale za to znam fają historyjkę z  z tym związaną .

Rzecz się dzieje w Baden - Baden  ;) . Stary gracz idzie na gonitwę , ma swojego faworyta i powtarza jak mantrę :  obstaw piątkę , obstaw piatkę , obstaw piatkę . Tymczasem nad głową  mu krąży Intuicja i szepcze  do ucha :  obstaw trójkę , obstaw trójkę , obstaw trójkę . Gracz  ulega Intuicji i w kasie obstawia trójkę . Gonitwa . Wygrywa piątka .
Gracz klnie :
- Ożesz ku...wa .
A Intuicja :
- O ja pier...lę.

harpsycho

• Moderator
  • Gaduła
Odp: 6 argumentow przemawiajacych za stosownoscia wyboru aktualnego papieza
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Marzec 2013, 17:18:18 »
Tak. My tu w Baden-Baden znamy faktycznie takie przypadki...

A odnosnie pytania 4SA popieralbym projekt sformulowania: czterej bez atu !
Byloby to moze nieco bardziej konsekwentne odnosnie konwencji cztery trefle? ? ? ? ? ? ?

JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho

R E K L A M A
aukcja monet