Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 29 Marca 2024, 09:17:10

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.  (Przeczytany 29135 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pasjonatort

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 884
  • TPZN 080
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Marca 2013, 13:30:13 »
Sama wypowiedź allegrowicza na cafe przypominała stylem "dyskusje" w tematach inwestycyjnych na innych forach.
Proszę zerknąć na ilość wiadmości/wątków w poszczególnych działach a wyraźnie widać, że tak szumnie wyśmiewane
 
Cytuj
szeroko rozwinięta administracja. Same rady, towarzysze, członkowie, triumwiraty
zajmują niewiele miejsca.
Norbert

gumer

  • Gość
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Marca 2013, 14:12:07 »
"monety getto łódzkie", TPZN jest na 4 miejscu,
"monety polska królewska" TPZN jest na 5 miejscu,
albo "monety lustrzanki" TPZN nie ma hm...

Jeśli ocenia forum na podstawie dyskusji na temat Statutu, wyborów czy Triumwiratu, a nie na podstawie wcześniejszych poszukiwań oraz
merytorycznej treści, to mogę wnioskować, że tematyka numizmatyczna bliska tej osobie raczej odbiega od zainteresowań forumowiczów TPZN.

"Monety rzymskie" TPZN nie ma hm...
"Monety keszowe" TPZN nie ma hm...
"Monety celtyckie" TPZN nie ma hm...

Czy powyższe monety są także złomem, w Pana definicji? Zapewniam, że przykładów można mnożyć na pęczki, a te, które podałem są pierwszymi, które mi przyszły do głowy.

qcho

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 806
  • Legitymacja: TPZN nr 068
  • Zainteresowania: Naśladownictwa i imitacje trojaków
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Marca 2013, 14:46:47 »

"Monety rzymskie" TPZN nie ma hm...
"Monety keszowe" TPZN nie ma hm...
"Monety celtyckie" TPZN nie ma hm...

Czy powyższe monety są także złomem, w Pana definicji? Zapewniam, że przykładów można mnożyć na pęczki, a te, które podałem są pierwszymi, które mi przyszły do głowy.

Wyszukiwarkę podałem jako jeden z przykładów. Możliwości jest wiele, ale ok, może się tak zdarzyć, że np kolekcjoner monet keszowych nigdy
tu nie zajrzał. I co zagląda, czyta cztery posty i już wie wszystko na temat forum i dzieli się tym na cafe? Pogratulować rzetelności.

I głownie o to mi chodziło - o takiego typu podejście do sprawy.
jarek

gumer

  • Gość
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Marca 2013, 15:06:28 »

Wyszukiwarkę podałem jako jeden z przykładów. Możliwości jest wiele, ale ok, może się tak zdarzyć, że np kolekcjoner monet keszowych nigdy tu nie zajrzał. I co zagląda, czyta cztery posty i już wie wszystko na temat forum i dzieli się tym na cafe? Pogratulować rzetelności.

I głownie o to mi chodziło - o takiego typu podejście do sprawy.

Kolekcjoner monet, na przykład keszowych zagląda na to forum i po przejrzeniu struktury stwierdza tylko to, że administracja jest szeroko rozwinięta i dzieli się tym stwierdzeniem na cafe. Sądzę, że Pana mniemaniu, administracja nie jest wszystkim, chyba że się mylę.

qcho

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 806
  • Legitymacja: TPZN nr 068
  • Zainteresowania: Naśladownictwa i imitacje trojaków
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Marca 2013, 15:41:58 »
Kolekcjoner monet, na przykład keszowych zagląda na to forum ( nie mamy pojęcia czego szuka i gdzie klika) i stwierdza , że administracja jest szeroko rozwinięta i dzieli się tym stwierdzeniem na cafe. Jako, że całość wypowiedzi na temat forum zamyka się w tym zdaniu, więc mniemam, że jest to opinia na temat całego forum.

jarek

harpsycho

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 648
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Marca 2013, 15:58:33 »
harpsycho oczywiście, że uważnie przeczytałem statut :) i doskonale zdawałem sobie sprawę, że podaję skrajny przypadek, który może nigdy nie zaistnieć ale kto wie?

Kiedy wlasnie odwrotnie: podany przez Ciebie przypadek mialby duze szanse zaistniec - tzn. gdybysmy przeprowadzili kiedykolwiek tajne glosowanie, prawdopodbienstwo ze nawet w przedluzonej jego turze nie uzyskaloby sie 50% glosow uwazam za wysokie. Wazne w tym kontekscie wydaje sie jednak co innego: ze zadna tragedia by sie w takim przypadku nie stala - po prostu wniosek zostalby oddalony i nic wiecej! (z ktorym to ryzykiem kazdy poddajacy wniosek pod glosowanie tajne musialby sie w danych uwarunkowaniach statutowych i tak liczyc).
Kto wie, moze gdyby sie taka forma glosowania upowszechnila, musielibysmy ktoregos dnia stwierdzic, ze aktualne postanowienie nie daje dostatecznie demokratycznej szansy na wprowadzanie zmian (ze wzgledu na zbyt wysokie bariery formalne...) Ale w sytuacji jak na razie i w ostatnich 6 latach, to chyba wciaz jeszcze znalazlyby sie pilniejsze punkty godne przemyslenia i poprawy...
JAK KIJEM, TO W MROWISKO!!!!

harpsycho - TPZN 001 - Prezes TPZN w stanie spoczynku

gumer

  • Gość
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Marca 2013, 16:05:10 »
Kolekcjoner monet, na przykład keszowych zagląda na to forum ( nie mamy pojęcia czego szuka i gdzie klika) i stwierdza , że administracja jest szeroko rozwinięta i dzieli się tym stwierdzeniem na cafe. Jako, że całość wypowiedzi na temat forum zamyka się w tym zdaniu, więc mniemam, że jest to opinia na temat całego forum.

Panie Jarku. Nie ma sensu toczyć tej dyskusji dalej, ponieważ nie widzę dalszego sensu. We wcześniejszym poście był Pan prawie pewien, że osoba, która zamieściła wpis o administracji na cafe jest zbieraczem złomu. Nie miał Pan na to żadnych dowodów i, w mojej ocenie, kierował się Pan zasadą "Ten, kto nie jest z nami, jest przeciw nam". W obecnej wypowiedzi mniema Pan, że pojedynczy wpis na temat administracji jest całościową opinią na temat tego forum. I to wszystko wywnioskował Pan na podstawie tylko jednego wpisu! Moim skromnym zdaniem jest za dużo niewiadomych i ja bym nie podejmował się rozwiązywania tego równania, natomiast u Pana wyczuwa się nutkę fanatyzmu na punkcie tego forum, które raczej nie musi być dla wszystkich jedynym i słusznym miejscem czerpania i dzielenia się wiedzą. Z okazji zbliżających się świąt życzę więcej tolerancji i wiary w ludzi :)
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2013, 16:13:42 wysłana przez gumer »

qcho

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 1 806
  • Legitymacja: TPZN nr 068
  • Zainteresowania: Naśladownictwa i imitacje trojaków
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Marca 2013, 16:16:09 »

Panie Jarku. Nie ma sensu toczyć tej dyskusji dalej, ponieważ nie widzę dalszego sensu. We wcześniejszym poście był Pan prawie pewien, że osoba, która zamieściła wpis o administracji na cafe jest zbieraczem złomu. Nie miał Pan na to żadnych dowodów i, w mojej ocenie, kierował się Pan zasadą "Ten, kto nie jest z nami, jest przeciw nam". W obecnej wypowiedzi mniema Pan, że pojedynczy wpis na temat administracji jest całościową opinią na temat tego forum. Wywnioskował Pan to na podstawie tylko jednego wpisu! Moim skromnym zdaniem jest za dużo niewiadomych i ja bym nie podejmował się rozwiązywania tego równania, natomiast u Pana wyczuwa się nutkę fanatyzmu na punkcie tego forum, które raczej nie musi być dla wszystkich jedynym i słusznym miejscem czerpania i dzielenia się wiedzą. Z okazji zbliżających się świąt życzę więcej tolerancji i wiary w ludzi :)

Proszę mi wierzyć, że daleko mi do fanatyzmu w jakiejkolwiek kwestii, natomiast jestem uczulony na komentarze w stylu - "nie wiem do końca o co tam chodzi, ale nie podoba mi się to i to".

Również życzę wszystkiego co najlepsze i Pozdrawiam.

jarek

pasjonatort

  • Administrator
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 884
  • TPZN 080
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Marca 2013, 17:01:41 »
Cytuj
znalazlyby sie pilniejsze punkty godne przemyslenia i poprawy...

Czy ktoś z obecnych Władz może udzielić informacji jak stoją sprawy z BI ?

Dodatkowo mam pewien pomysł i proszę o ostrą krytykę lub przychylne zdania :)
Nie wiem czy to w ogóle byłoby możliwe od strony technicznej czy też przede wszystkim jakiś podmiot wyraziłby zgodę ale...
marzy mi się, że na stronach numizmatycznych jest odnośnik/baner do naszego forum.
Widzę, że tutaj udziela się Kolega Shiver, który działa w WTN.
W trakcie jakiś dyskusji o BI Kolega rara_avis wspominał, że jest w kontakcie z GZN.

Oczywiście na stronie TPZN musiałby być podobny odnośnik ale to chyba żaden problem?
 
Norbert

nabializm

  • TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 720
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Marca 2013, 18:16:42 »
Cytuj
Czy ktoś z obecnych Władz może udzielić informacji jak stoją sprawy z BI ?

w tym temacie proszę odezwać się do redaktora naczelnego  rara_avis.


Prezes TPZN 005 w stanie spoczynku
- Maciej Nabiałek

swist@k87

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: Dyskusja na temat funkcjonowania Triumwiratu TPZN itp.
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Marca 2013, 18:30:46 »
A rara_avis ostatnio aktywny 16 sierpnia 2012 :(

 

R E K L A M A
aukcja monet