Aktualności: Termin TWNA XXIV: 31.05-01.06.2024.!

  • 18 Kwietnia 2024, 18:31:18

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Witam .  (Przeczytany 3087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

walus025

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Witam .
« dnia: 17 Kwietnia 2009, 14:13:51 »
Witam. Mam na imię Adam mam prawie 20 lat. Numizmatyką interesuje się od kilku lat. (chyba 4 lub 5) Zbieram monety polskie z PRL-u, III RP, obiegówki polskie. Okazjonalnie kupuje tez dukaty lokalne i monety Euro. 
Cel jaki sobie stawiam to zebrać wszystkie 2 zł i cały PRL obiegowy. A potem się okaże jakie monety  będe zbierał.
 Serdecznie pozdrawiam z terenu czyli z Wrocławia, bo tak naprawde pochodzę z okolic Kalisza.

Wrocek

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Witam .
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwietnia 2009, 18:10:24 »
Witaj na forum ! 
Mam nadzieję, że przeglądając tematy, którymi przeważnie się interesujemy, szybko znajdziesz dla siebie jakiś - poza monetami współczesnymi - ciekawy temat.

Pozdrawiam (z Wrocławia)
Wrocek
TPZN 033  V-ce Prezes
TPZN 033   V-ce Prezes w stanie spoczynku

stasser

  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 777
  • Legitymacja: 036
Odp: Witam .
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwietnia 2009, 18:58:51 »
Również witam na forum i zapraszam do dyskusji :)
Nasze forum zajmuje się wszelkimi monetami obiegowymi, tutaj tematyki inwestorskiej nikt nie uskutecznia, myślę że jeżeli poczytasz trochę wątków, to z pewnością znajdziesz sobie odpowiedni dział do rozmów.
Jeżeli studiujesz, to możesz się pochwalić co konkretnie, bo pewnie jesteś na I roku.
Pozdrawiam z Wrocławia :)
Pozdrawiam
Bartek
TPZN 036

nabializm

  • TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 2 720
Odp: Witam .
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwietnia 2009, 21:43:04 »
Witam na forum :) Widzę, że coraz więcej ludzi z Wrocławia zagląda na forum :) Cieszę się że chcesz rozwijać swoje zainteresowania, tak więc zachęcam do śledzenia wątków na forum i jak to mówili koledzy na pewno znajdziesz u nas coś ciekawego, co zainspiruje do dalszych poszukiwań kolekcjonerskich numizmatów.

Pozdrawiam
Prezes TPZN 005 w stanie spoczynku
- Maciej Nabiałek

walus025

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Odp: Witam .
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwietnia 2009, 12:44:09 »
Dziękuje za miłe słowa na początek. Studiuje na 1 roku Historii archiwalnej. Mam wydział na ul. Szewskiej.

 

R E K L A M A
aukcja monet