Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 28 Marca 2024, 10:25:42

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Skarbnica Narodowa nabija w butelkę  (Przeczytany 9682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eligiusz

  • Członkowie TPZN
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
Skarbnica Narodowa nabija w butelkę
« dnia: 11 Września 2012, 16:55:42 »
Chyba nikogo z forumowiczów nie potrzeba ostrzegać przed handlem niby-monetami, ukazała sie notatka na temat Skarbnicy Narodowej :

http://interia360.pl/artykul/skarbnica-narodowa-legalny-proceder-nabijania-w-butelke,56759#ipad

Pozdrawiam
Marek
TPZN 085

tetra

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Skarbnica Narodowa nabija w butelkę
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Października 2012, 21:08:59 »
Osobiście jestem przeciwnikiem Skarbnicy. Ale pomysł z monetami ze świata jest bardzo ciekawy, choć oczywiście nie za taką cenę.

swist@k87

  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 486
Odp: Skarbnica Narodowa nabija w butelkę
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marca 2013, 17:35:13 »
A Skarbnica funkcjonuje świetnie 8)
Właśnie dostałem na poczte..

Jeżeli e-mail nie wyświetla się poprawnie, zobacz go w przeglądarce.

    Warszawa, Marzec 2013 r.
Ważny Komunikat Skarbnicy Narodowej
Specjalna osobista rezerwacja dla:

xxxxxxxxxxxx

Jan Paweł II Błogosławiony

Pamiątkowa emisja z najczystszego srebra
uszlachetniona 24-karatowym złotem

Szanowny Panie,
Skarbnica Narodowa ma zaszczyt poinformować o emisji niezwykłego medalu pamiątkowego, wykonanego w nowatorskiej technologii menniczej, uwieczniającego Papieża-Polaka, błogosławionego Jana Pawła II.

Wnętrze medalu "Santo Subito" wybite zostało ze srebra o najwyższej możliwej próbie 999,99/1000! Rdzeń z czystego kruszcu otoczony jest pierścieniem z miedzioniklu, uszlachetnionym 24-karatowym złotem. Zaawansowana technologia mennicza pozwoliła na idealne, niezauważalne dla oka połączenie metali.
Rezerwacji pamiątkowego medalu w okazyjnej cenie tylko 69 zł
można dokonać na stronie:

www.skarbnicanarodowa.pl/santosubitomedal

Zarezerwuj ten bardzo poszukiwany numizmat już teraz,
zanim jego ściśle limitowana emisja zostanie wyczerpana! Skarbnica Narodowa jest wyłącznym dystrybutorem tego pamiątkowego medalu.
Ukaże się jedynie 15 000 egzemplarzy tego numizmatu, w związku z tym został wprowadzony system rezerwacji. Każda rodzina może przysłać tylko jedną rezerwację. Ta uczciwa zasada pomoże uniknąć spekulacji. Gwarantujemy rzetelną procedurę przydzielania medali oraz rozpatrzenie rezerwacji ściśle w kolejności napływania.

Prosimy nie wysyłać teraz pieniędzy. Jeżeli Pana rezerwacja zostanie zaakceptowana, niezwłocznie prześlemy pisemne potwierdzenie. Otrzyma Pan ten wyjątkowy medal w preferencyjnej cenie tylko 69 zł (+ 12,95 zł koszty pakowania i przesyłki).

Z zamówieniem nie są związane żadne dodatkowe koszty. Nie ponosi Pan żadnego ryzyka, ponieważ medal można zwrócić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Wszystkie rezerwacje zostaną rozpatrzone w kolejności napływania. Z uwagi na spodziewane ogromne zainteresowanie medalem rocznicowym radzimy dokonać rezerwacji jeszcze dzisiaj.

Z poważaniem,


Adam Zieliński
Dyrektor Zarządzający
Skarbnicy Narodowej

Rezerwacji można dokonać poprzez:

Internetowy System Rezerwacji
www.skarbnicanarodowa.pl/santosubitomedal

Można również zadzwonić pod numer
Oficjalnej Linii Rezerwacyjnej:

801 811 901* lub 22 332 10 82 (z telefonów komórkowych)
(codziennie 9:00-21:00) * Koszt połączenia to cena 1 impulsu rozmowy lokalnej
Skarbnica Narodowa Sp. z o.o., Aleja Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa
KRS: 0000241299, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy
REGON: 140159953, Kapitał zakładowy: 50000 zł, NIP: 525-234-83-37

Otrzymałeś tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany w serwisie connectB2C. Zgodnie z działalnością serwisu, dysponujesz prawem dostępu, zmiany, sprostowania i usuwania swoich informacji osobowych. Chcesz zadać nam pytanie, pisz zapytaj [at] connectb2c.pl            
« Ostatnia zmiana: 06 Marca 2013, 21:20:56 wysłana przez swist@k87 »

vertigo

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 130
Odp: Skarbnica Narodowa nabija w butelkę
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marca 2013, 12:15:45 »
Nie wygumował Pan imienia i nazwiska. Chyba, że tak ma być to przepraszam.

dukacik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Skarbnica Narodowa nabija w butelkę
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwca 2013, 11:03:37 »
Witam
Oczywiście każdy o tym wie, niemniej jednak dziękuję za wiadomość. Mam nadzieję, że podobne zarzuty nie dotyczą Mennicy Polskiej, bo ostatnio kupiłem u nich trochę złota inwestycyjnego dostępnego pod tym linkiem - http://inwestycje.mennica.com.pl/zloto/ . Znajomy u nich kupował i wszystko było w porządku, więc też się zdecydowałem. Trochę się wystraszyłem, więc jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to będę wdzięczny za informacje. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Kocio11

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Odp: Skarbnica Narodowa nabija w butelkę
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Lipca 2013, 15:14:03 »
Fakt firma reklamuje się wszędzie, a starsi ludzie łapią się na to i kupują, licząc na zysk ;( ostatnio nawet na odwrocie faktur z Makro miałem ich rekalmę :(
Akcesoria numizmatyczne, banknoty www.cndukat.pl

Patrolowaty

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Skarbnica Narodowa nabija w butelkę
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Sierpnia 2013, 10:46:30 »
Mnie zawsze Bawiła informacja, że numizmat jest z czystego złota/srebra, ale platerowany jest czymś innym... Po co? dla nabicia kosztów? Jeśli jest ze srebra, to dlaczego tak go nie zostawić? A jeśli platerowany, to dlaczego nie ma w środku czegoś tańszego? takie to dla mnie zawsze śmieszne było:P Jeszcze tutaj jakaś informcja o nieszlachetnym metalu... heh:P

Eneasz

  • TPZN 075
  • Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 630
Odp: Skarbnica Narodowa nabija w butelkę
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Sierpnia 2013, 13:15:13 »
Mnie zawsze Bawiła informacja, że numizmat jest z czystego złota/srebra, ale platerowany jest czymś innym...
Nie spotkałem się z czymś takim. Przypominałoby to zamalowywanie złotych klamek białą farbą olejną, żeby się nie rzucały w oczy ;) Masz może odsyłacz do takiej oferty?
Za to powszechne są "numizmaty" platerowane czystym złotem czy srebrem. Niech sobie będą pozłacane, ale epatowanie tymi karatami jest śmieszne. Wow! 0,0 grama złota, ale za to 24-karatowego... 8)

 

R E K L A M A
aukcja monet