Nie antyk, ale i tak pozwolę sobie dodać. Podpisy można usunąć i tło zmienić na białe.
1. Okupacja niemiecka, Królestwo Polskie, 1 fenig 1918
Moneta wybita ze zdwojeniem wizerunku awersu, minimalna skrętka, drobne pęknięcia stempli.

2. Okupacja niemiecka, Królestwo Polskie, 10 fenigów 1917
Moneta wybita ze zdwojeniem wizerunku awersu. Wyraźnie widoczna siatka stempla powstała na skutek szlifowania stempla w celu wyczyszczenia.

3. Okupacja niemiecka, Królestwo Polskie, 10 fenigów 1917
Legenda otokowa dotyka obrzeża. Odmiana z węższą podstawą, i krótkim, prostym daszkiem jedynki w nominale. Rewers minimalnie obrócony względem awersu - skrętka.
Wybita zmasakrowanym stemplem. Na rewersie olbrzymie pęknięcie z przesunięciem. Odłamał się prostokątny kawałek stempla i moneta została wybita kiedy ten odłamek oddalał się od reszty. Oddalający się skrawek przyciskany był do krążka tylko po stronie od wewnątrz. W rezultacie w tym rejonie monety nadal jest widoczne cieniutkie, podniesione obrzeże.
Samo pęknięcie stempla musiało powstawać dużo wcześniej przed wybiciem tego egzemplarza - rozciąga się od daty prawie do końca słowa "królestwo". Widoczne są też odpryski wzdłóż pęknięcia. Niektóre wykruszone skrawki metalu zostały spojone ze stemplami i odbiły się na monecie w postaci drobnych wklęsłości. Efekt tego jest wyraźnie widoczny na obu stronach monety, przykładowo w oczku zera nominału.
Moneta wybita w końcowej fazie eksploatacji stempla, jak nie ostatnia, to na pewno jedna z ostatnich.

^(to tylko moje dumanie, jeżeli macie jakieś korekty, chętnie usłyszę)