Aktualności:

• 22 Styczeń 2021, 08:04:07

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Sztuka ulicy Warszawa 2009  (Przeczytany 3493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nabializm

• TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
Sztuka ulicy Warszawa 2009
« dnia: 28 Czerwiec 2009, 14:09:22 »
Właśnie od 26 czerwca w Warszawie rozpoczął się coroczny pokaz sztuki teatrów ulicznych. Jestem stałym bywalcem od 2000 roku.

http://www.sztukaulicy.pl/

Właśnie się wybieram do miasta, na Plac Zamkowy spektakl "Babcie" Wiedeński zespół Theater Irrwisch inspirujący się Monty Pythonem. Na ile Córka wytrzyma tyle pobędziemy :)

Prezes TPZN 005 w stanie spoczynku
- Maciej Nabiałek

nabializm

• TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
Odp: Sztuka ulicy Warszawa 2009
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2009, 00:23:47 »
Ktoś był na tetrach? No cóż wybieraliśmy się na Babcie a wyszło co innego, Parada śmiesznych twarzy... cóż za gorąca atmosfera dziś, trzeba było się trochę schłodzić lodami, a tłum ludzi na starówce, że manewry wózkiem były bardzo ciężkie. Dziecko nie w formie i tak dobrze, że jeden spektakl się zobaczyło...
http://images46.fotosik.pl/153/89c1c9e99c220336.jpg

Wracając spotkaliśmy Witolda Szymańskiego, Pan Witek z Atlantydy ze swoją gitarą
http://images48.fotosik.pl/153/815487c893665bf7.jpg

no cóż dzień bardzo słoneczny i ciepły teraz nad horyzontem ze wschodu idzie burza, może przejdzie bokiem, zresztą ostatnio dzień bez deszczu to coś nienaturalnego. 

- Maciej Nabiałek

stasser

• Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Legitymacja: 036
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2009, 10:20:04 »
O Pan Witek, stały element krajobrazu na Przystanku Woodstock :) Pamiętam jak kiedyś Woodstockowicze zorganizowali mu listę pełną podpisów, żeby Pan Witek mógł wziąć udział w wyborach prezydenckich.
Pozdrawiam
Bartek
TPZN 036

nabializm

• TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lipiec 2009, 08:57:35 »
Tak Pan Witek to ikona Woodstock.

A był może ktoś z was na przedstawieniach? Czy tylko ja jakiś taki dziwny jestem, że chodzę na takie imprezy..?
- Maciej Nabiałek

Sciurus

• Członkowie TPZN
  • Stały bywalec
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lipiec 2009, 05:01:41 »
Do Warszawy trochę daleko ;)

Powiem szczerze: mam takie odczucie, że w mojej okolicy nie ma zbyt dużo wydarzeń, szczególnie takich. Być może jest to moja ignorancja i nie zauważam też pewnych rzeczy. Ale z innej strony chyba Warszawa jest póki co niedościgniona jeśli chodzi o ilość i różnorodność organizowanych imprez.

nabializm

• TPZN 005
  • Członkowie TPZN
  • Gaduła
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lipiec 2009, 22:21:50 »
Do Warszawy trochę daleko
rozumiem, ale są wśród nas osoby z warszawy i okolic które mogły się wybrać, ale ostatnio coś mniej aktywne na forum...
Tak sam jestem ciekaw jak to wygląda w innych miastach, są różne imprezy, ostatnio Szczecin, czy też Gdynia coś z żaglowcami organizowali, w większych miastach więcej imprez to oczywiste, jak choćby koncerty.
Czasem warto odwrócić wzrok od monetek i monitorów, pójść i zobaczyć co się na mieście dzieje, nawet u mnie w tej miejscowości potrafią coś organizować, walki bokserskie, wystawy fotograficzne z jakichś podróży, ale ogólnie to marnie jest...
- Maciej Nabiałek

R E K L A M A
aukcja monet