Strona główna | Forum | Artykuły | Galeria | Kalendarz
TPZN - Forum numizmatyczne
Aktualności:

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwiecień 2017, 10:18:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biblioteka Antyczna - Uniwersytet Wrocławski reaktywacja nr 2  (Przeczytany 4005 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
DzikiZdeb
Gaduła

« : 04 Luty 2015, 15:43:51 »

Uniwersytet Wrocławski przystępuje do kolejnej próby reaktywacji "Biblioteki Antycznej" i wygląda na to, że tym razem sprawa ruszy z kopyta :-) (z poważnego źródła wiem, że dostali grant na niemal 30 tomów).

Pierwiosnek z drugiej reaktywacji:

http://www.biblioteka.antyczna.uni.wroc.pl/ksenofont-cyropedia-1-tom-nowej-serii-biblioteki-antycznej/
Lech Stępniewski
Gaduła

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 04 Luty 2015, 16:13:17 »

Przyznać się, kto co ma zeskanowane.

Jest to grzech mniejszego kalibru, ponieważ i tak lecą na te wydania dotacje z tzw. "pieniędzy podatnika" (konkretnie chyba KBN daje), czyli coś i tak już za to zapłaciliśmy.

NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII
DzikiZdeb
Gaduła

« Odpowiedz #2 : 04 Luty 2015, 18:13:08 »

Nie pomogę - mam grzecznie wszystko w papierze na półce...
DzikiZdeb
Gaduła

« Odpowiedz #3 : 03 Wrzesień 2016, 20:05:52 »

Są kolejne dwa tomy:

50. Gargiliusz, Lekarstwa z warzyw i owoców - to raczej dla zawziętych miłośników wczuwania się w epokę;
51. Dion Chryzostom, Mowy 1-10 - tutaj zdecydowana gratka dla zwolenników Trajana - tom zawiera Mowy o królestwie.
DzikiZdeb
Gaduła

« Odpowiedz #4 : 14 Kwiecień 2017, 18:53:29 »

Tom 52: Frontyn, Podstępy wojenne. Całkiem miłe uzupełnienie (w sensie wydawniczym, kompilacja powstała pod koniec I w. n.e., czyli wcześniej) wydanego wcześniej Poliajnosa.
DzikiZdeb
Gaduła

« Odpowiedz #5 : 17 Kwiecień 2017, 21:16:52 »

zeskanowane.
Na stronie www.biblioteka.antyczna.uni.wroc.pl/e-biblioteka/ pojawiły się tomy 45-48. Nie znalazłem niestety żadnej informacji, czy jest to wypadek przy pracy wynikający z warunków ostatniego grantu, czy też będzie to w jakiś sposób uzupełniane.
Lech Stępniewski
Gaduła

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 17 Kwiecień 2017, 22:39:09 »

pojawiły się tomy 45-48.

Bardzo dziękuję za wiadomość. Już ściągnąłem i zlepiłem. Własny dysk (z backupem) zawsze pewniejszy.

NOT IN RIC - nie notowane monety i błędy w The Roman Imperial Coinage, tomy VI i VII
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Numizmatyka - linki do stron | Najlepsze strony numizmatyczne
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines

Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS! Dilber MC Theme by HarzeM