Ogólnie o numizmatyce > Poszukuję

Pomoc muzealna ;)

(1/2) > >>

TomekP:
Drodzy koledzy,
mieszkamy w różnych miastach, mamy dostęp do różnych zbiorów. Niektórzy z nas od czasu do czasu popełniają różnego rodzaju artykuły/książki etc. związane z naszą pasją. Dlatego też moglibyśmy sobie znacznie taką pracę ułatwić poprzez pomoc przy kwerendach muzealnych.
Ja np dość często bywam w Muzeum Narodowym w Warszawie i przeprowadzam tam różne kwerendy, więc mogę też przy okazji wykonywać takowe i dla kolegów ;)

A myślę, że takich jak ja jest więcej... więc czemu by sobie nie pomagać?

Lech Stępniewski:
To może ja przy pamięci przypomnę o tej monetce:

http://forum.tpzn.pl/index.php/topic,2339.msg63885.html#msg63885

Im lepsze będzie zdjęcie, tym lepiej :-)

Neko:
Ja deklaruję pomoc w kwerendach w Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi.
Pozdrawiam.
Neko.

pasjonatort:
Bardzo cenna inicjatywa. Chociaż sam też jestem z Wawy to obiecać kwerendy w MNW nie mogę, bo rzadko tam bywam. Ale ze swojej strony mogę zaoferować przeszukanie katalogów aukcyjnych, które posiadam. Pod kątem danej monety. Oraz w miarę możliwości, gdy przeglądam strony wschodnie, również odnotowania czegoś konkretnego.

Natomiast jeśli chodzi o moje potrzeby to gdyby ktoś z Kolegów był na jakiś targach, kiermaszu i znalazł tam trojaki elbląskie Gustawa Adolfa to proszę o info. Może jakiś mail, nr tel do sprzedającego.

TomekP:
W najbliższym czasie znów będę w MNW więc jeśli coś trzeba sprawdzić to proszę o info ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej