Aktualności: Już wkrótce, ósmego kwietnia, wybory do Triumwiratu TPZN!

  • 29 Marca 2024, 09:08:51

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Najdroższa moneta świata  (Przeczytany 10143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Najdroższa moneta świata
« dnia: 10 Lutego 2016, 08:09:48 »
http://www.dolar1794.pl/?ac=52015208#

Dostałem taki email, gdzie mi się oferuje replikę najdroższej monety świata za jedyne 9 zł. ...i drobnym druczkiem 10zł za przesyłkę.
A jaki jest sposób, żeby mnie zahaczyć? Ograniczyć sprzedaż do jednej sztuki na osobę! I jeszcze: "jeśli rezerwacja zostanie zatwierdzona..." Łaskę mi robią chyba.
Kompletny idiotyzm.
Jedyna ciekawa wiadomość to, że oryginał można będzie zobaczyć na Zamku Królewskim w Wwie 16 i 18 lutego.
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

DzikiZdeb

  • Gaduła
  • ****
  • Wiadomości: 4 347
Odp: Najdroższa moneta świata
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lutego 2016, 10:05:41 »
Dostałem taki email, gdzie mi się oferuje replikę najdroższej monety świata za jedyne 9 zł. ...i drobnym druczkiem 10zł za przesyłkę.
A jaki jest sposób, żeby mnie zahaczyć? Ograniczyć sprzedaż do jednej sztuki na osobę! I jeszcze: "jeśli rezerwacja zostanie zatwierdzona..." Łaskę mi robią chyba.
Kompletny idiotyzm.
Standardowy mail od Skarbnicy :-) Powinno być jeszcze, że trzeba się spieszyć, bo za [tu jakiś krótki okres czasu] oferta przestanie być ważna.

Jedyna ciekawa wiadomość to, że oryginał można będzie zobaczyć na Zamku Królewskim w Wwie 16 i 18 lutego.
Bo ja wiem, czy to aż tak warte naocznego obejrzenia? Egzemplarz pewnie inny, bo monetę widuje się na stacjonarkach, tyle że nie w takim wysokim "grandingu", po za tym specjalnie ładne to nie jest.

cancan

  • Triumwirat TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 7 751
Odp: Najdroższa moneta świata
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lutego 2016, 14:41:58 »
Jedyna ciekawa wiadomość to, że oryginał można będzie zobaczyć na Zamku Królewskim w Wwie 16 i 18 lutego.
Bo ja wiem, czy to aż tak warte naocznego obejrzenia? Egzemplarz pewnie inny, bo monetę widuje się na stacjonarkach, tyle że nie w takim wysokim "grandingu", po za tym specjalnie ładne to nie jest.
[/quote]

Szczerze mowiac, sam  nie wybralbym sie, ale moze kogos to zainteresuje...
Pozdrawiam,
Jacek

nec fictus, neque pictus

zenonmoj

  • Rada Oficerów TPZN
  • Gaduła
  • *
  • Wiadomości: 4 372

emeguwa

  • Gość
Odp: Najdroższa moneta świata
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwca 2016, 09:44:26 »
Dostałem taki email, gdzie mi się oferuje replikę najdroższej monety świata za jedyne 9 zł. ...i drobnym druczkiem 10zł za przesyłkę.
A jaki jest sposób, żeby mnie zahaczyć? Ograniczyć sprzedaż do jednej sztuki na osobę! I jeszcze: "jeśli rezerwacja zostanie zatwierdzona..." Łaskę mi robią chyba.
Kompletny idiotyzm.
Standardowy mail od Skarbnicy :-) Powinno być jeszcze, że trzeba się spieszyć, bo za [tu jakiś krótki okres czasu] oferta przestanie być ważna.

to się nazywa chwyt marketingowy :)

 

R E K L A M A
aukcja monet